O nas

Karina Buława jest firmą rodzinną założoną w 1989 r.

Zamiłowanie do sztuki, mody i potrzeba stworzenia miejsca z myślą o nowoczesnej wolnej kobiecie zaowocowało stworzeniem niepowtarzalnej marki, która od 30 lat nieprzerwanie utrzymuje się i rozwija na polskim rynku. W 1999 roku wprowadziliśmy na rynek polski markę Elisabetta Franchi. Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwolił na szeroką dystrybucję i reklamę oraz poszerzenie asortymentu oferowanych produktów. W 2008 roku celem dalszego rozwoju, została założona spółka „Buława sp. z o.o.”.  Ostatnie lata poświęciliśmy wnikliwszej obserwacji świata mody uczestnicząc w pokazach modowych stolic świata (Mediolan, Londyn, Paryż). W związku z tym w 2015 roku  zakończyliśmy oficjalną dystrybucję marki Elizabetty Franchi w Polsce, wracając do strategii multibrandowej umożliwiającej nam, podwyższenie jakości oferowanego asortymentu i skuteczniejsze podążanie za zmieniającymi się wymaganiami naszych klientów. 

Aktualnie Karina Buława jest rozpoznawalną i cenioną firmą, dla której największe znaczenie ma nie tylko jakość i elegancja ale przede wszystkim coraz rzadsze dziś indywidualne podejście do klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszych salonów takie marki jak Dondup, Philipp Plein, Blumarine, blugirl, Le Silla, Peuterey, Herno, Fabiana Filippi, Dimora.

Umiejętność doboru asortymentu trafiającego do naszych butików jest najmocniejszą stroną naszej firmy. Wybierane przez nas kolekcje wzajemnie się uzupełniają, a wieloletnie doświadczenie pozwala na stworzenie wyjątkowych kreacji na każdą okazję. Zależy nam aby nasze produkty zaspokajały określone potrzeby, a nasz zespół, posiada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim kreatywność i zamiłowanie do wykonywanej pracy.

Indywidualne podejście do każdego klienta, jakość oferowanych produktów i ich oryginalność to nasze motto, które od lat jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i odwiedzenie naszych salonów.